Menu

Služby

Konzultace webové analytiky

Máte pocit, že Vaše kampaně nejsou tak výkonné, jak byste si představovali a hledáte problém, kde je "zakopaný pes" ? Návštěvníci opouštějí Váš web bez toho, aby nakoupili či splnili cíl, a vy nevíte proč?

Pomocí webové analytiky Vám pomohu najít odpovědi na tyto otázky, a navrhnu takové řešení, které zvýší efektivitu Vašeho marketingu.

Číst dál...

Výkonnostní on-line marketing

Výkonnostní marketing, jak už název napovídá, je zaměřen na výkon. Měřitelnou veličinou je AKCE (konverze), kterou návštěvník Vašeho webu provede (registraci, nákup, vyplnění dotazníku apod.).

Mým úkolem je zvýšit počet konverzí se stejným rozpočtem, který do marketingu vkládáte, měřit a vyhodnocovat marketingové aktivity a navrhovat takové postupy, které budou splňovat vztyčné cíle, které si spolu stanovíme.

Číst dál...

Audit, konfigurace a nastavení Google Analytics

Jste si jistí, že máte Google Analytics správně nastaven? Sbíráte a analyzujete data, která potřebujete? Měříte své cíle?

Pokud ne, je pravý čas na změnu. Pomohu Vám nejenom správné nastavit Google Analytics, ale také pochopit nasbírané data tak, abyste své marketingové aktivity mohli řídit a anlyzovat třeba i ze slunného Španělska.

Číst dál...

Rychlý kontakt

Michal Talaš

Digital Marketing Specialist

Kontaktní údaje

Email: mail@michaltalas.com

Telefon: +420 739 714 250

Naleznete mne

linkedin

twitter

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.